piip ja tuut kontserdil

Etendus oli megavahva! Nalja nabani! Vaata pilte siit.

 

17. novembril 2017 kell 18.00

Kogupereetendus
“Piip ja Tuut kontserdil”

K-Salon, Bergmannstraße 54, 10961 Berliin

Pilet 4 EUR – nii väikesele kui suurele
Berliini Eesti Kooli peredele tasuta

See on Piip ja Tuut klounipaari esimene lavastus, mis on valminud aastate jooksul publiku ees improviseerides. Paljud on seda etendust näinud ja paljud mitte, kuid iga kord on see etendus justkui uus, sest vaatajad on uued ja ilm teine kui viimati. Seepärast tullakse seda etendust ikka ja jälle vaatama, sest hea on naerda teiste üle ja tervislik enda üle.
Etenduses kehastavad Piip ja Tuut kahte koristajat, kel on palutud pärast kontserti saal ära koristada. Sedakorda tulevad nad juba varakult kohale, et ka ise algavast kontserdist osa saada. Aga juhuslikult satuvad lavale, otse sadade pealtvaatajate silme ette ning ei saa sealt enne tulema, kui kõik trikid on ette näidatud.
See on teater nagu tsirkus või tsirkus nagu teater ehk teatriklounid Piip ja Tuut oma kirevaimas väljapanekus. Etenduses näeb tasakaalutrikke ja akrobaatikat, viguriga laule ja ehedaid klounitempe.

Autorid, lavastajad, näitlejad Haide Männamäe ja
Toomas Tross.
Etendus sobib vaatamiseks kogu perele (lastele alates 3. eluaastast ja täiskasvanutele).
Kestus 45-55 min.

Mõned arvustused veebis:
Agu Ets „Piip ja Tuut Washingtoni Kennedy Center’is“ (Eesti/USA, 2011): http://www.vabaeestisona.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1486:piip-ja-tuut-washingtoni-kennedy-centeris&catid=6:kunst-ja-kultuur&Itemid=4
Tarmo Virtanen
„Parasta lapsille“ (Soome/Eesti, 2014):
http://lahenuutisia.vuodatus.net/lue/2014/07/parasta-lapsille-1


Piip ja Tuut Teater sai alguse kahe näitleja Haide Männamäe ja Toomas Trossi ideest 1998. aastal pärast naasmist Kopenhaagenist, kus nad lõpetasid teatrikooli The Commedia School.
2010. a. avasid nad Tallinnas Piip ja Tuut Mängumaja, kus toimuvad regulaarselt etendused peredele ja täiskasvanutele.
2014. a. omistati Piip ja Tuut Teatrile Salme Reegi nimeline Eesti Teatri Aastaauhind.
Viimase kümne aasta jooksul on Piip ja Tuut esinenud maailma eri paigus: Euroopas, Aasias ja Ameerikas. Just naasti Hiinast. Ees ootavad etendused Soomes ja Rootsis.
Piip ja Tuut on kaasa teinud ka kahes TV-seriaalis: „Piip ja Tuut hoiavad eesti lippu kõrgel“ (2013) ja „Piip ja Tuut köögis“ (2015), mida saab vaadata ERR-i kodulehelt: http://lastejaam.err.ee/saade/piip-ja-tuut/# ning vene keeles: http://etvpluss.err.ee/v/lastele/piip_i_tuut_na_kuhne/saated/0856b731-f214-4309-93af-383d30e4200d/piyp-i-tuut-na-kukhne-lukovyy-sup-piip-ja-tuut-koogis-estoniya

http://www.piipjatuut.ee