Jõuluvanale meie pidu meeldis. Lubas järgmisel aastal jälle tulla.

Berliini eestlaste ja Eesti sõprade pidu Charlottenburgis Lietzensee koguduse majas möödus meeleolukalt. Lisaks traditsioonilistele verivorstidele ja eri sorti hapukapsastele pakkus õhtupoolik saalitäiele rahvale mitmekesist meelelahutusprogrammi: esinesid Andreas Melts viiulil ja Maarja Ansorg klaveril, Berliini Eesti Kooli lapsed laulude-tantsude ja omatehtud luuletustega ning peo lõpupoole oli avatud nn vabalava, kus astusid pillilugudega üles Leele, Marta ja Alexander. Jõuluvanal ja jõuluinglil oli palju tööd – sel aastal tuli jagada peaaegu 50 jõulupakki! Täname kõiki kaasatoodud maitsvate roogade eest, õhtujuhti Mari Alavere, kogu korraldus- ja köögitiimi ning fotograafe – Ingrid Hübscher, Sebastian Stotz ja Katrin Viil!

Rohkem pilte siin.

Head vana aasta lõppu ja kohtumiseni uuel aastal!

  

  

  

Fotod: Ingrid Hübscher