KAMA2 oli äge!

Saime hakkama! Indrek Taalmaa etendus “Sinised kilesussid jalas” (koos grimeerija Irina Suuderiga laval) pani pisarateni naerma. Kairi Looki külaskäik Berliini Eesti Koolis oli hästi armas. Ja laupäeval oli ACUD Studio peaaegu koguaeg õdusalt täis. Doris Kareva ja Veronika Kivisilla luule oli täis äratundmist ja ootamatusi ning koos Veronikaga sai publik ka laulda. Ants Tammiku “Habras maailm” ei olnud mitte ainult kaunis ja humoorikas loodusdokumentaal, vaid see pani mõtlema keskkonnaeetika üle. “Räägitakse, et tomatid armastavad rokkmuusikat” meenutas oma isa-tütre teema ja ruttamatu tempoga veidi saksa filmitegija Maren Ade “Toni Erdmanni” ning üllatas oma kulminatsiooni ja lõpplahendusega. Pärast filme toimunud vestlus filmitegijate Janno Jürgensi ja Anti Naulaineniga, mida viis läbi Berliinis elav eesti režissöör Ingrid Hübscher, jätkas mõnusat õhustikku. Ka Liisi Koiksoni ja Marek Taltsi kauni kontserdi lõpus sai publik kaasa laulda. Vaatamata väikestele tehnilistele viperustele viimase, C-JAMi kontserdi alguses said neli tšellisti kõva hoo sisse, nii et vahepeal lendasid lavalt noodid ja noodipult. Kuigi tegu polnud komöödiaetendusega, pritsis lavalt mõnusat ja südamlikku huumorit. Rääkimata tšellode kõrvupaitavast kõlast ja äratundmisrõõmu pakkuvatest uusesitustest. Täname tegijaid, esinejaid ja publikut!


Täname sponsoreid ja toetajaid!


 

KAMA2 pildigaleriid näed siin